Kvalita pro život – vyrobeno v Rakousku.

Již více než 40 let vyvíjíme a tvoříme inovativní zahradní zařízení pro nejrůznější nároky a prostředí. Přitom naše výrobky odrážejí nejen naši dlouholetou kompetenci v technologii a funkčnosti, ale ve věcech designu stanovují měřítka. Většina našich zahradních strojů je vyráběna uprostřed zeleně – přesněji v poklidném Obdachu ve Štýrsku.

S flexibilitou a jistotou rodinného podniku, vždy se zřetelem k cíli plnit přání našich obchodních partnerů a zákazníků. Pohodné ovládání našich výrobků je velmi důležitým bodem při veškerém našem úsilí. Protože: Komu jde práce rychle a snadno od ruky, má čas na jiné krásné věci v životě.

Sortiment

Kliknutím přecházíte na E-shop www.al-ko.com (nejste už na stránkách Roman Pelán).
Všechny ceny na webu www.al-ko.com jsou platné také v naší prodejně.

robotické sekačky

Robotické sekačky pro perfektně střižený trávník: Vhodné pro zahrady až do 2000 m2.

Zobrazit produkty

AKU program

Pět ručních nástrojů a jedna rotační sekačka mají jedno společné – díky pouze 350 g vážícímu akumulátoru o napětí 20 V a kapacitě 2,5 Ah jde práce s nimi rychle od ruky.

Zobrazit produkty

sečení trávy

Postarejte se o perfektně posečený, zdravý trávník – s naší velkou nabídkou sekaček, zahradních traktorů, motorových kos nebo strunových sekaček v mnoha provedeních od AKU přes benzínové až k elektrickým.

Zobrazit produkty

zahradní traktory

Nová generace našich zahradních traktorů Comfort pro září v novém lesku díky nové kapotě v inovativním designu. Kvalita a dlouhá životnost jsou u tohoto produktu zaručeny díky klíčovým cílům „engineered in Germany“ a „made in Austria“. 

Zobrazit produkty

údržba dřevin

Na zahradě to jde podobně jako v parcích či krajinách, pokácet dřevo, nasekat nebo na podzim vyčistit listím popadané plochy. Profesionálové a hoby zahradníci se přitom rozhodují rádi pro zahradní techniku AL-KO: Mají dobré doporučení testy prováděnými mnohými testovacími institucemi.

Zobrazit produkty

vodní technika

Zoptimalizujete přirozené zavlažování nebo odvodňování vaší zahrady nebo používejte studnu či nádrž pro výhodné zásobení užitkovou vodou: S vodními čerpadly AL-KO vsázíte nejen na nejmodernější techniku, ale také na velkou četnost modelů.

Zobrazit produkty

Ceník

Jsme autorizovaným prodejcem značky AL-KO od roku 2018.

Všechny ceny na webu www.al-ko.com jsou platné také v naší prodejně.
Kliknutím přecházíte na E-shop www.al-ko.com (nejste už na stránkách Roman Pelán).
přejít na www.al-ko.com