zahradní a zemědělská technika z České republiky

DAKR je česká rodinná strojírenská firma, která vznikla v roce 1990. Na počátku byla myšlenka vyrábět bubnové sekačky pro lidi, rodinný domek jednoho ze společníků, nadšení z možnosti svobodně podnikat a prázdné kapsy bez peněz. Výroba probíhala, na dnešní poměry, v neuvěřitelných podmínkách.

Vrcholem techniky byly jeden klasický soustruh a jedna frézka, ale například plastové podběhy na talíře se dělaly z vyřazených patníků, které se nastříhaly, v kuchyni roztavily v hrnci na vařiči a potom se to vylilo v obývacím pokoji do primitivních forem a tam to chládlo. Přesto řada sekaček z té doby funguje dodnes.

Sortiment

Kliknutím přecházíte na E-shop www.dakr.com (nejste už na stránkách Roman Pelán).
Všechny ceny na webu www.dakr.com jsou platné také v naší prodejně.

sekačky

U sekání trávy vybíráme sekačku podle toho, jak je pozemek veliký, zda je na rovině, v mírném nebo prudkém svahu, zda jde o louku bez překážek, anebo zahradu s mnoha stromy, záhony a obrubníky.

Zobrazit sekačky

mulčovače

Mulčovací stroje jsou v posledních letech velmi žádané. Uživatelé si od nich slibují, že posečenou trávu nebudou muset složitě odklízet a ukládat do kompostu. Všechny naše mulčovače jsou multifunkční, což znamená, že je možno dokoupit další pracovní nástavce a stroj využívat například pro sečení trávy nebo úklid sněhu.

Zobrazit mulčovače

orba a další půdní práce

Osvědčené stroje pro orbu, kypření, vyorávání, hrobkování a bránování.

Zobrazit produkty

obracečky a pracovní nástavce

Po prořezávce či omlazování stromů, nebo po skácení nám zůstane velký objem větví, které nemá smysl řezat motorovou pilou, zabírají mnoho místa a vydrží na hromadě řadu let. V drtiči je velmi rychle zpracujeme, zůstane z nich malá hromádka, která navíc rychle vyschne a může sloužit jako výhřevné palivo, nebo mulčovací materiál.

Zobrazit produkty

vozíky a vlečky

Vozíky, vlečky a pracovní sedačky k systému PANTER.

Zobrazit produkty

úklid sněhu

Snažíme se, aby naše stroje mohly sloužit svým majitelům po celý rok. Proto máme k našim pohonným jednotkám nástavce, se kterými velmi rychle a bez větší námahy odklidíme napadnutý sníh.

Zobrazit produkty

Ceník

Jsme autorizovaným prodejcem značky Dakr od roku 2014.

Všechny ceny na webu www.dakr.com jsou platné také v naší prodejně.
Kliknutím přecházíte na E-shop www.dakr.com (nejste už na stránkách Roman Pelán).
přejít na www.dakr.com